Strona główna Sieć i taryfa Tabor Historia "Na Pętli" Klub Forum Linki
Opis linii komunikacji miejskiej i podmiejskiej w Toruniu

Poniższe opisy dotyczą tras stałych i nie zawierają zmian tymczasowych.
Spis aktualnie obowiązujących zmian znajdziesz na stronie głównej oraz w dziale "Sieć i taryfa".



Linie tramwajowe dzienne:



Linie tramwajowe nocne:



Linie autobusowe dzienne miejskie:

  0 Uniwersytet - Cmentarz Centralny przez Gagarina, Żwirki i Wigury, Grudziądzką
      kursuje tylko w soboty, niedziele i święta
10 Hubego - Szubińska przez Watzenrodego, Legionów, al. Jana Pawła II, Poznańską
11 Koniuchy - Czerniewice przez Żwirki i Wigury, Kraszewskiego, Dw. Główny, Łódzką
12 Osiedle Leśne-Polana/Wrzosy I - Rudak przez Wrzosy II, Grudziądzką, Odrodzenia, Dw. Główny, Podgórską
13 Gliniecka/Działki Rudak - Dworzec Wschodni przez Rudacką, Dw. Główny, Odrodzenia, Kościuszki
14 Okólna - Cmentarz Centralny/Mazowiecka przez Hallera, Dw. Główny, Odrodzenia, Grudziądzką, Polną
15 Uniwersytet - Rubinkowo II przez Odrodzenia, Dw. Wschodni, Rubinkowo I
16 Wrzosy I - Olimpijska przez Szosę Chełmińską, Wielki Rów, Polną, Rubinkowo I i II
17 Cmentarz Centralny/Mazowiecka - Uniwersytet przez Polną, Grudziądzką, Żwirki i Wigury, Gagarina
18 Port Drzewny - Szpital Bielany/Wrzosy I przez Szosę Bydgoską, Gagarina, Szosę Chełmińską
19 Plac Św. Katarzyny - Spacerowa przez Dw. Wschodni, Łódzką
20 Koniuchy - Poznańska/Glinki przez Legionów, al. Jana Pawła II, Poznańską
22 Kolankowskiego - Dworzec Główny przez Szosę Lubicką, Dw. Wschodni, Odrodzenia
25 Kolankowskiego - Uniwersytet przez Skłodowskiej-Curie, Trasę Średnicową Płn., Bema, Gagarina
26 Plac Skalskiego - Rubinkowo II przez Gagarina, Żwirki i Wigury, Kościuszki, Dw. Wschodni, Rubinkowo I
27 Barbarka/Wrzosy I - Dworzec Główny przez Zbożową, Chabrową, Szosę Chełmińską, al. Jana Pawła II
28 Mazowiecka - Uniwersytet przez Polną, Grudziądzką, Odrodzenia, Gagarina
29 Szubińska - Olimpijska przez Poznańską, Hallera, Okólną, Działki Rudak, Dw. Wschodni, Rubinkowo I i II
30 Plac Św. Katarzyny - Nad Strugą przez Dw. Wschodni, Rubinkowo I i II, Olsztyńską
31 Kolankowskiego - Wrzosy I/Barbarka przez Sz. Lubicką, Dw. Wschodni, Przy Kaszowniku, Szosę Chełmińską
32 Wrzosowa - Przy Lesie przez Szosę Chełmińską, Kraszewskiego, Gagarina, Polną
33 Mazowiecka - Olimpijska przez Chrobrego, Dw. Wschodni, Rubinkowo I i II
34 Plac Skalskiego - Olimpijska przez Gagarina, Wielki Rów, Kościuszki, Dw. Wschodni, Rubinkowo I i II
38 Odrodzenia - Letnia/Spacerowa przez al. Jana Pawła II, Poznańską, Drzymały, Hallera, Podgórską, Okólną, Łódzką
39 Nad Strugą - Rubinkowo II/Drwęca przez Olsztyńską, Szosę Lubicką, Konstytucji 3 Maja, Turystyczną
40 Plac Skalskiego - Bielawy przez Gagarina, Trasę Średnicową Płn., Dw. Wschodni, Rubinkowo I i II, Na Skarpie
  41 Dworzec Wschodni - Kołowa przez Rubinkowo I, Dziewulskiego, Bukową, Chrzanowskiego, Na Zapleczu
42 Mazowiecka - Olimpijska przez Chrobrego, Batorego, Dw. Wschodni, Rubinkowo I i II
44 Poznańska - Wapienna/Nad Strugą p. Poznańską, Dw. Gł., Łódzką, Rubinkowo I i II, Na Skarpie
  61 Odrodzenia - Cmentarz Centralny przez Warneńczyka, Grudziądzką
      kursuje w okresie święta zmarłych
  C Bielawy - Cmentarz Centralny przez Na Skarpie, Rubinkowo II i I, Dw. Wschodni, Kościuszki, Grudziądzką
      kursuje tylko w soboty, niedziele i święta


Linie autobusowe dzienne sezonowe:

    62 Odrodzenia - Kamionki Jezioro
        kursuje tylko w okresie wakacji; obowiązują tylko bilety jednorazowe i karnety


Linie autobusowe dzienne miejsko-podmiejskie:



Linie autobusowe zastępcze (uruchamiane okresowo na czas wstrzymania ruchu tramwajowego):

  50 Dw. Wschodni - Elana trasą tramwaju linii nr 2 i 4
  51 Olimpijska - Odrodzenia trasą tramwajów linii nr 1 i 5
  52 Al. Solidarności - Bukowa trasą tramwaju linii nr 2
  53 Odrodzenia - Reja trasą tramwaju linii nr 3


Linie autobusowe nocne miejskie:

  01 Szubińska - Nad Strugą przez Poznańską, Hallera, Dw. Główny, al. Solidarności, Kościuszki, Rubinkowo I i II
  03 Wrzosy I - Spacerowa przez Legionów, Sz. Chełmińską, al. Solidarności, Dw. Główny, Rudak, Łódzką
  05 Plac Skalskiego - Olimpijska przez Gagarina, Wielki Rów, Kościuszki, Dw. Wschodni, Rubinkowo I i II

Ostatnia aktualizacja witryny: 2019-06-23

© 2006-2019 TKMKM | Zabrania się wykorzystywania fotografii i tekstów bez zgody autorów | Zalecana rozdzielczość 1024x768 lub większa

W przypadku napotkania błędów lub nieaktualnych treści, prosimy o kontakt